HM Ibuprofen 400 mg 20 Tabletten HTP huismerk

More Views

HM Ibuprofen 400 mg 20 Tabletten HTP huismerk

Normal Price €2.50 *
Our Price €1.80 *

Availability: In stock

  • Buy 2 for €1.40 each and save 44%
  • Buy 10 for €1.35 each and save 46%
  • Buy 20 for €1.30 each and save 48%

Additional Info

Productbeschrijving HTP huismerk Ibuprofen 400mg heeft een pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende werking. Ibuprofen zorgt ervoor dat u snel verlost bent van uw pijn.
Product number 0001125838
Content 20 Tabletten
Directions for use Koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en reumatische pijn: Voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar is de eerste dosis 400 mg (1 dragee) zonodig gevolgd door 400 mg (1 dragee) per keer. Maximaal 1200 mg (3 dragees) per 24 uur.
Menstruatiepijn: Beginnen met 1200 mg (3 dragees) per dag verdeeld over 3 keer. In ernstige gevallen kan de dosering worden verhoogd tot 1600 mg (4 dragees) per dag verdeeld over 4 keer.
Ingredients No
Composition No
Free of No
Important information Niet gebruiken indien: - u overgevoelig bent voor ibuprofen of een ander bestanddeel van de tablet - voor acetylsalicylzuur of indien andere pijnstillers (NSAID's) bij u astma of benauwdheid door spierkramp in de luchtwegen - een ontstoken neusslijmvlies of netelroos veroorzaken - wanneer u een maagdarmontsteking - een maagdarmbloeding, een bloedziekte, een hersenbloeding of andere actieve bloeding heeft - wanneer u lijdt of heeft geleden aan een maagzweer of wanneer uw lever, hart of nieren zeer slecht functioneren - wanneer u zwanger bent of borstvoeding geeft
Brand Healthypharm
Barcode 8714632090675
Reviews